פרסום עסקים בלוח הכל נדל”ן

פרסום עסק פיזי
צמיחה
לוח הכל נדל”ן עושים פרסום עסקים באינטרנט במחיר ידידותי במיוחד. הפרסום הינו פרסום עסק פיזי, כך שכאשר מחשפים בגוגל  – מוצאים את פרטי העסק.

פרסום עסק בגוגל
פרסום בגוגל
אם יש לכם אתר אינטרנט, פרסום בגוגל זאת אפשרות טובה לחשיפה ממוקדת בתקציב מוגדר וידוע מראש. הפרסום נעשה באמצעות “מודעות פרסום” – והתשלום נעשה עבור כל הקלקה על המודעות שלכם ודמי ניהול של הקמפיין. בקמפיין פרסום בגוגל אתם מחליטים ושולטים בתקציב הפרסום על בסיס יומי!

בניית אתר לעסק
בניית אתר
אם תדמית העסק חשובה לכם – בניית אתר תדמית זה תהליך חובה. מעבר לתדמית שהאתר אמור “לשדר”, אתר עסקי צריך להיות פשוט, ברור ונגיש עבור המבקרים שלו. כך, תוכלו להנות מאתר תדמית אלגנטי וליצור מכונת שיווק משומנת, שמגדילה את מעגל הלקוחות שלכם על בסיס קבוע. אם ברצונכם לפרסם את העסק שלכם באינטרנט לאורך זמן, בניית אתר תדמית מומלצת כבר עכשיו.

קידום עסק בגוגל
קידום אתר בגוגל
קידום עסקים בגוגל (קידום אורגני) מיועד לעסקים אשר “כאן כדי להשאר” ורוצים לעקוף את המתחרים. קידום אתר בגוגל מיועד “למשוך” תנועת גולשים אל האתר ללא תשלום עבור הקליקים. השירות יעיל מאוד כערוץ שיווקי לטווח הארוך ומהווה מרכיב חינוי בשיווק העסק באינטרנט.

מדוע צריך להופיע בתוצאה נוספת בגוגל?

כי עושים עליכם גוגל.
הלקוחות הפוטנציאליים ששומעים על העסק שלכם, ישר מגללים אותו.

הם מקלידים את שם העסק בגוגל כדי לוודא שהוא לגיטימי, וגם בשביל למצוא את פרטי הקשר.

למה שנפרסם בלוח הכל נדל”ן

1. לוח הכל נדל”ן “משריין” תוצאה נוספת בתוצאות החיפוש של גוגל עבור העסק שלכם.

2. ללוח הכל נדל”ן נכנסים מידי יום אלפי משתמשים פוטנציאלים .

3. אנו בלוח הכל נדל”ן מובילים מהפכה בלוחות הפרסום בארץ פרסום נדל”ן , בעלי מקצוע , עסקים למכירה , ותיירות ונופש נותנים במה לכולם במחיר ללא תחרות

4.נראות גדולה יותר של העסק בגוגל ויותר לקוחות חדשים.

תוצאה נוספת בגוגל מגדילה את הנראות של העסק.
זה עוזר לקבל יותר פניות מלקוחות פוטנציאליים – משמעותית!

לכן, כאשר מקלידים את שם העסק שלכם בשדה החיפוש, הוא  חייב להופיע במספר תוצאות חיפוש במקביל ו”לתפוס” כמה שיותר שטח על מסך המשתמש!

 

 

 

השאר תגובה